Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Stránka | 1 | 2 |  

5 600 Kč
Dětský hrací domeček / postýlka - Jádrový buk masiv Jedná se o kvalitní německý výrobek. Domeček je vyroben z masivního jádrového buku. Buk..
44 900 Kč
Elegantní luxusní dětský pokoj v provedení Jádrový BUK MASIV obsahuje: 1 x Šatní 3 dv. skříň (6 x variabilní foch + 2 x tyč na ramínka)..
1 890 Kč
Polička v provedení Jádrový BUK MASIV obsahuje: 2 x zesílený foch 2.5cm Nábytek z masivu je současným trendem ve světě designu nábyt..
1 290 Kč
2 x Bočnice k posteli Pokud potřebujete z postýlky vytvořit postel pro malého juniora, tak právě tyto bočnice se Vám budou hodit. ..
9 900 Kč
Dětská postýlka v provedení Jádrový BUK MASIV obsahuje: 2 Bočnice, u jedné je možnost demotáže 3 ks příček - průlez možnost nastavení ..
6 800 Kč
Elegantní knihovna v provedení Jádrový BUK MASIV obsahuje: 2 x zásuvku na kolejničkách ve spodní čáti 3 x otevřený prostor v horní části..
7 800 Kč
Přebalovací komoda v provedení Jádrový BUK MASIV obsahuje: 2 x masivní plná dvířka, 1 x foch 1 x otevřený prostor v horní části Přebalo..
14 900 Kč
Šatní skříň v provedení Jádrový BUK MASIV obsahuje: 1 x foch s tyčí na ramínka Nábytek z masivu je současným trendem ve světě design..
19 900 Kč
Šatní skříň v provedení Jádrový BUK MASIV obsahuje: 2 x velký foch s tyčí na ramínka v levé části 4 x menší foch v pravé části Náby..
10 900 Kč
Dětská postýlka v provedení bělený DUB SONOMA MASIV obsahuje: 2 Bočnice, u jedné je možnost demotáže 3 ks příček - průlez možnost nastav..
1 290 Kč
2 x Bočnice k posteli Pokud potřebujete z postýlky vytvořit postel pro malého juniora, tak právě tyto bočnice se Vám budou hodi..
7 900 Kč
Skříň/knihovna v provedení bělený DUB SONOMA MASIV obsahuje: 2 x zásuvku na kolejničkách 2 x variabilní foch Nábytek z masivu je so..
2 390 Kč
Polička v provedení bělený DUB SONOMA MASIV obsahuje: 2 x Foch o tloušťce 2.5cm  Nábytek z masivu je současným trendem ve světě desi..
10 900 Kč
Přebalovací komoda v provedení bělený DUB SONOMA MASIV obsahuje: 2 x masivní plná dvířka (vlevo a vpravo), 2 x foch 1 x otevřený prostor..
9 900 Kč
Přebalovací komoda v provedení bělený DUB SONOMA MASIV obsahuje: 2 x masivní plná dvířka (vlevo a vpravo), 2 x foch 1 x otevřený prostor..
20 900 Kč
Šatní skříň v provedení bělený DUB SONOMA MASIV obsahuje: 2 x velký foch s tyčí na ramínka v levé části 4 x menší foch v pravé části ..
8 900 Kč
Dětský / studentský pokoj v provedení bílá/fialová lesk Dětský pokoj je vyroben z melaminované dřevotřísky odolné proti oděru, olepen je..
4 990 Kč
Přebalovací komoda/pult Pino Laura v provedení bílá MDF obsahuje: 2 x zásuvku na kolejničkách 1 x dvířka, 1 x foc..
7 200 Kč
Šatní skříň Pino Laura v provedení bílá/bílá MDF obsahuje: 6 x variabilní foch + 1 x tyč na ramínka Foto detailu nalezne..
8 500 Kč
Šatní skříň Pino Laura v provedení bílá/bílá MDF obsahuje: 2 x velký foch + tyč na ramínka 4 x menší foch Foto de..
2 200 Kč
Dětská souprava - Jádrový buk masiv Germany Jedná se o kvalitní nábytek německého výrobce. Nábytek je vyroben z masivního jádrového buku o ..
1 590 Kč
Dětská stůl - Jádrový buk masiv Jedná se o kvalitní nábytek německého výrobce. Stůl je vyroben z masivního jádrového buku o tloušťce 1.8..
840 Kč
Židlička, štokrle - BUK MASIV GERMANY Židlička je vyrobena z masivního jádrového buku. Vhodná je ke každému nábytku z naší nabídky v tomto ..
790 Kč
Dětská židlička - Jádrový buk masiv Jedná se o kvalitní nábytek německého výrobce. Židlička je vyrobena z masivního jádrového b..

Stránka | 1 | 2

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2021 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz