Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

Akce/výprodej - Postel 100 cm jádrový buk masiv Germany

Akce/výprodej - Postel 100 cm jádrový buk masiv Germany
detail kliknutím
Kód zboží
a129
Výrobce:
Německo - nabytek z masivu
Záruka:
2 roky
Cena s DPH již za:
5 900

Nabízené zboží v provedení:

Koupit toto zboží KsAkce/výprodej - Elegantní postel v provedení Jádrový buk masiv - 100 cm

Nábytek z masivu je současným trendem ve světě designu nábytku. Jedná se o přírodní materiál, který dýchá, není elektrostaticky nabitý a má antibakteriální účinky. Působí jako regulátor vlhkosti a zajištuje zdravé vnitřní klima. 
Naši současnou nabídku jsme rozšířili o velice kvalitní celomasivní postele, které jsou nabízeny ve 2 šířích (180 a 100cm). Postele jsou vyrobeny z masivního jádrového buku o tloušťce 2.5cm, nohy jsou o tloušťce 3cm. Vhodné jsou pro lamelové i laťové rošty. Konstrukčně je možné nastavení 3 výšek pro rošty a následně pro matrace (cca po 2.5cm). Středová masivní výztuha u širšího provedení je s možností vymezení nerovností podklahy. Zadní celomasivní čelo je elegantně doplněno měkčenou částí z hnědé ekokůže.
Postelde jsou dodávány bez matrací a roštů!

Nábytek z masivu, postele - nabízené rozměry:

  • Šíře - 106cm, v - 78cm, h - 209cm - 5.900 Kč (pro matrace 100 x 200cm)
  • Šíře - 186cm, v - 78cm, h - 209cm - 6.900 Kč (pro 2 matrace 90 x 200cm)

Foto detailního zpracování čela, přední části...atd., s celkovými rozměry naleznete po rozkliknutí roletky "Zvolte".

Postele jsou vyrobeny a přesně pasují ke každému nábytku z naší nabídky v provedení jádrový buk masiv. K postelím lze dokoupit například noční stolky nebo skříně z programu "Ložnice Německo", případně další nábytek z rubriky "Nábytek z masivu"

Postele jsou baleny ve 2 kartonech v demontu. Menší provedení lze bezproblémově zaslat přepravní službou DPD v ceně 280 Kč po celé ČR. Větší provedení o šíři 180 cm je nutné z důvodu bezpečného dodání rozvést buď naší bezproblémovou firemní dopravou nebo si osobně odvést. Pro více informací volejte na 465 423 671 nebo 606 125 356.

OBJEDNÁVKY NAD 20 TIS. KČ - DOPRAVA PO CELÉ ČR ZDARMA !

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY !Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2022 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz