Nábytek prodej tel 465 423 671
Úvod Jasan masiv   ☰  

AKCE !!!

akční nabídky zboží

Stránka | 1 | 2 |  

5 990 Kč
AKCE/VÝPRODEJ - Komoda Stefi v provedení jádrový buk - MASIV obsahuje: - 3 x plná dvířka (2 x variabilní foch)- 3 x zásuvku na kolejničkách..
5 900 Kč
Luxusní výklopný botník / komoda - Jádrový buk masiv obsahuje: 3 ks výklopných dvířek s kovovými koši pro minimálně 3 x 6 páru bot Výk..
9 800 Kč
Elegantní obývací stěna v provedení ořech/černá vysoký lesk MDF obsahuje: 1 x Vitrínu (skleník) se 2 ks zásuvek na kolejničkách, 3 x zesí..
21 900 Kč
Moderní obývací stěna Stefi v provedení divoký dub - MASIV obsahuje: 1 x Komodu s 2 ks dvířek a 1 zásuvkou na kolejničká..
16 900 Kč
Luxusní komoda Antik - Dub CELOMASIV BIANCO obsahuje: - 1 x dvířka (1 x foch), 4 x hluboká zásuvka, vše je s plynulým dovíráním Jedn..
14 900 Kč
Luxusní a variabilní obývací stěna v provedení jasan Masiv obsahuje 6 částí: 1 x Televizní stolek se 3 ks zásuvek na kolejničkách..
590 Kč
Moderní souprava poliček v provedení ořech - SET 2 KS Poličky jsou vyrobeny z melaminované dřevotřísky odolné proti oděru. Připevnění po..
8 900 Kč
Luxusní komoda Stefi v provedení divoký dub - MASIV obsahuje: - 3 x dvířka, 1 x zásuvku na kolejničkách, 1 x foch za pravými dvířky ..
2 200 Kč
Dětská souprava - Jádrový buk masiv Germany Jedná se o kvalitní nábytek německého výrobce. Nábytek je vyroben z masivního jádrového buku..
3 800 Kč
Moderní elegantní počítačový stůl v kombinaci s masivem obsahuje: 2 x zásuvku v moderním provedení bez úchytek 3 x otevřený..
8 900 Kč
Velký počítačový/psací stůl v provedení Divoký DUB nebo Jádrový BUK MASIV Jedná se o kvalitní německý výrobek. Stůl je kompletně vyroben z ..
990 Kč
Židlička, štokrle - BUK MASIV GERMANY Židlička je vyrobena z masivního jádrového buku. Vhodná je ke každému nábytku z naší nabídky v tomt..
1 170 Kč
Moderní designový konferenční stolek City lesk HGKonferenční stolek je vyroben z kovových profilů, lakovaných kvalitní práškovou barvou. V..
990 Kč
Moderní taburetka v provedení bílá nebo červená vysoký lesk HGTaburetka je vyrobena z tvrzeného plastu ve vysokém lesku HG. Sedák je z ekoků..
2 990 Kč
Osvětlený skleník v provedení wenge/vanilka Germany obsahuje: 3 x zesílený skleněný foch 1 x prosklená dvířka s apli..
12 900 Kč
Moderní komoda Stefi v provedení jádrový buk - MASIV obsahuje: - 2 x plná dvířka (2 x variabilní foch) - 2 x prosklená dvířka (1 x sken..
5 990 Kč
Obývací stěna v provedení Divoký dub Sonoma / bílá - 4 části obsahuje: 1 ks vitrína závěsná, 2 x skleněný foch (výška 111 x ší..
2 850 Kč
Moderní psací / počítačový stůl v 5 provedeních - 2 VelikostiPsací stůl je ideální jak pro děti, studenty, tak i pro dospělé. Jedná se o kva..
7 900 Kč
Jídelní / Pc psací stůl ve 2 provedeních - Jádrový buk nebo divoký dub MASIV Jedná se o kvalitní německý výrobek. Stůl je vyroben kompl..
27 900 Kč
Moderní obývací stěna v provedení jádrový buk MASIV Jedná se o kvalitní německý výrobek. Korpusy nábytku jsou vyrobeny z melaminované d..
1 499 Kč
Psací / počítačový stůl Laptop v provedení vlašský ořech, světlý buk, bílá a javor Počítačový stůl Laptop - obsahuje..
2 400 Kč
Akce - Televizní sestava wenge / vanilka obsahuje: 2 x velkou zásuvku na kolejničkách 2 x otevřený prostor pro video nebo ..
3 900 Kč
Moderní rohový počítačový stůl v provedení bílá obsahuje: - 2 x zásuvku na kolejničkách, 1 x výsuvný foch na klávesnici, prost..
1 990 Kč
Moderní skříň v provedení jádrový buk je nabízena buď v provedení s plnými dvířky v bílé barvě, nebo jako skleník s prosklenými..

Stránka | 1 | 2

Český prodejce nábytku

Naši patnáctiletou existencí, nejprve jako Nábytek Lipová a později NÁBYTEK-PRODEJ jsme dokázali, že za kvalitní nábytek se už nemusí platit veliké sumy peněz. Jsme výhradní distributorem moderního a kvalitního nábytku od vybraných světoznámých německých výrobců do České republiky. Je to šance pro ty, kteří chtějí bydlet exklusivně a neplatit zbytečně mnoho a dále pro ty, kteří chtějí mít něco jiného, než je nabízeno u všech jiných prodejců...

Nábytek prodej
Nábytek prodej
Nábytek prodej

OBCHOD

Obchodní podmínky | Reference | Kontakt

JAK NAKUPOVAT

Jak objednat online | Doprava

KONTAKTY

Otevírací doba:
Po - Čt: 10:00 - 17:00
Kamenná vzorková prodejna
Jana Nálepky 252 (modrá fasáda)
Vysoké Mýto 566 01

(c) 2019 Nábytek prodej - všechna práva vyhrazena masivní nábytek, PC stoly, ložnice sestavy, komody z masivu, dub Sonoma, skříně z masivu | Webdesign ABweb.cz